FENG SHUI - 9 TRIKŮ, JAK PŘITÁHNOUT HOJNOST DO SVÉHO ŽIVOTA

20.10.2016 v 18.00 hod. 

Společenský sál TRISIA, a.s.

Vytvořte si hezký domov.  Zlepšete svůj život, vztahy, finance a zdraví skrze svůj dům, zahradu či kancelář.

Feng Shui je staré čínské umění o harmonickém bydlení, pro všechny, kteří chtějí pomocí úprav prostředí, ve kterém žijeme, pozitivně ovlivnit své vztahy, svou finanční situaci a dosáhnout zdravého a šťastného života plného přátel.

Krátce z programu:
• Feng Shui peněženky
• Jak přilákat bohatství do vašich domácností
• Květiny bohatství, symboly, amulety a různá jiná lákadla
• 10 cest jak zvýšit váš příjem

To vše je spojené s příjemným relaxačním cvičením.

Zuzana Adam - lektorka a konzultantka Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů a Feng Shui Okamžiku. Je autorkou online kurzu Feng Shui Academy, autorkou knihy Osvoboďte se s Feng Shui a mnoha dalších projektů. "Změňte své okolí a změníte svůj život. Začněte aktivně měnit svůj život skrze interiér vy sami. Buďte sami sobě Mistrem Feng Shui." Toto jsou základní principy Zuzaniny práce. Zuzana využívá své intuice a vnitřního instinktu k tomu, aby mohla být mostem mezi hmatatelnými věcmi běžného života a tím, co očima není vidět. Dokáže pohlédnout netradičně na váš život skrze váš byt či dům. Prostřednictvím úprav interiéru obohacuje budoucnost svých klientů. A to tak, aby dokázali uskutečnit nejlepší možnou variantu svého osudu - naplněnou štěstím, možnostmi, zhmotněnými sny a především vědomím o smyslu života.

Vstupenky zde!

ZDRAVÁ VÝŽIVA PRO KAŽDÉHO

4.10.2016 v 18.00 hod. 

Společenský sál TRISIA, a.s.

Podle nejvlivnější české propagátorky zdravého životního stylu PharmDr. Margit Slimákové ovlivňuje zdravá výživa náš vzhled, chování i výkonnost. 
 
Česká dietoložka a bloggerka  promovala z farmacie na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy s diplomovou prací o stravování dětí. Rigorózní zkoušku z Klinické farmakologie, Lékárenství a sociální farmacie složila na Farmaceutické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě, načež jí byl udělen titul PharmDr.
 
Po 10 letech v zahraničí (USA, Německo, Čína) se vrátila zpět do ČR, kde se nyní věnuje především osvětě v oblasti výživy a veřejného zdraví. Píše články na vlastním webu, blogu a natáčí videa na youtube kanálu Margit.TV. Účastní se řady projektů a veřejných debat. Publikuje v tisku a televizi. 
 

Zaměřuje se zejména na zdravé stravování ve školách, problematiku zdravého stravování, biopotraviny, GMO (geneticky šlechtěných potravin) a aktuální poznatky vědy z oblasti stravování a zdravého životního stylu a prosazuje tzv. Zdravý talíř.

Zdravý talíř je jednoduchá a funkční pomůcka zdravé výživy. Složení talíře odpovídá moderním vědeckým poznatkům, ukazuje nejlepší cestu k udržení zdravého těla i hmotnosti, tvoří základ zdravotní prevence a podpory účinné léčby. Talíř lze používat bez omezení pro vlastní potřebu i za účelem osvěty či výuky na školách. Dodržováním doporučení dle zdravého talíře, budete zdravě jíst i bez počítání kalorií, drastických diet a hladovění. Konzumace kvalitních potravin a jídel z nich připravovaných v poměru, který odpovídá zdravému talíři, vám zajistí solidní základ zdravé výživy. Přirozené potraviny neobsahují žádná umělá aditiva ani konzervanty a poskytnou vašemu tělu všechny důležité živiny.

Vstupenky k zakoupení zde!

Přestaňte dietovat a naučte se jíst

18.09.2015 v 18.00 hod. TRISIA, a.s.

 
Na jedinečné přednášce v třinecké TRISII specialistka na zdravé stravování Mgr. Antónia Mačingová přiblíží svou převratnou detoxikační kúru, díky které tisíce lidí hubnou, upravuje se jim tlak, hladina cukru a cholesterolu a celkově pociťují zlepšení své fyzické a psychické kondice.
 
Přijďte si poslechnout fakta o tomto fenoménu a přesvědčit se o jeho účinnosti!
 
 
                    

Symboly v našem životě

13.11.2015 v 18.00 hod. KD TRISIA, a.s.

Přednášející Zdenka Blechová je autorkou řady knih s duchovní tématikou. V rámci této přednášky nám ukáže, že věci v našem každodenním životě lze vnímat jako symboly, které pro nás představují určitý význam.

 

Jak přežít dobu jedovou?

19.11.2015 v 17.00 hod. v KD TRISIA, a.s.

Profesorka fyziologie, autorka knih „Doba jedová“, „Doba jedová 2“, „Jak přežít dobu jedovou“, „Varovné signály očkování“ a mnoha dalších Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. v Třinci!

Na své přednášce se bude zabývat rizikovými faktory v potravinách, nápojích, lécích, našich domovech a jejich vlivem na naše zdraví. Účastníci budou seznámeni s negativním působením nebezpečných prvků a látek na zdravotní stav dětí a dospělých. Posluchači se také doví způsoby, jak se proti působení skrytých rizik bránit.

 

Tématicky zaměřené zóny, úžasní hosté a nespočet zajímavých informací z alternativního světa, to vše nabídne Esoterický festival v Třinci, který se koná již pojedenácté.

Součástí festivalu jsou nové prodejní stánky nabízející nejrůznější knihy, přírodní kosmetiku, produkty alternativní medicíny, bylinné čaje,  zdravé burgery z Eco burger ale i léčivé kameny nebo šperky.

O novinkách vás budeme průběžně informovat na našem webu a na facebooku.


Více zde: https://www.zakulturnitrinecko.cz/festivaly/
Tématicky zaměřené zóny, úžasní hosté a nespočet zajímavých informací z alternativního světa, to vše nabídne Esoterický festival v Třinci, který se koná již pojedenácté.

Součástí festivalu jsou nové prodejní stánky nabízející nejrůznější knihy, přírodní kosmetiku, produkty alternativní medicíny, bylinné čaje,  zdravé burgery z Eco burger ale i léčivé kameny nebo šperky.

O novinkách vás budeme průběžně informovat na našem webu a na facebooku.


Více zde: https://www.zakulturnitrinecko.cz/festivaly/